Piece Of Cake - Logo

Szkoła Języków Obcych Piece of Cake!


Dokonywanie rzeczy niemożliwych to niezła zabawa

Walt Disney

Szkoła Piece of Cake powstała z pasji do języków obcych i rozwija się dynamicznie dzięki niezwykłym ludziom, których łączy zamiłowanie do nauczania, otwartość oraz chęć dzielenia się wiedzą. 

Wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą.

W Piece of Cake - my lektorzy - wspieramy się wzajemnie, dzielimy doświadczeniami i wiedzą, a wszystko po to, aby nasi uczniowie osiągali kolejne sukcesy. Największą nagrodą dla nas są ich osiągnięcia: satysfakcjonujące oceny w szkole, spontanicznie podjęty wakacyjny dialog w języku obcym, awans zawodowy, czy zdobycie wymarzonej pracy.

Poznaj nasz zespół

Odpowiadamy zarówno na potrzeby dzieci, jak i osób dorosłych

Szeroka oferta szkoleń odpowiada zarówno na potrzeby dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Z największa przyjemnością i satysfakcją prowadzimy szkolenia dla dzieci i młodzieży w kameralnych grupach, jak i szkolenia biznesowe w firmach z różnych branż.

Opinie o naszych zajęciach

Małe grupy

Małe grupy

Doświadczenie

Stała, profesjonalna, zaangażowana kadra nauczycieli

Autorskie efektywne programy nauczania

Autorskie efektywne programy nauczania

Doświadczenie

Uczenie przez doświadczanie, aktywne metody nauczania

Poznaj kadrę lektorską naszej szkoły

“Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym z pełnym zaangażowaniem lektorów. Ogromnym plusem jest również elastyczność szkoły w dostosowaniu się do czasowych możliwości oraz oczekiwań kursanta. Wszystko to sprawia, iż Piece of Cake jest Firmą godną do polecenia innym :)”

Natasza Migoś-Sadowska

“Bardzo profesjonalnie pracują nauczyciele i zawsze pomagają jak coś jest nie zrozumiałe.Zawsze są mili i zawsze dopasują książki do umiejętności ucznia”

Olga Dotsenko

“Bardzo ciekawa forma warsztatów i lekcji. Młodzi i bardzo zaangażowani nauczyciele potrafiący zmobilizować ucznia. Bardzo polecam - korzystam z usług tej szkoły kilka lat.”

Kinga Cioch

“Cieszę się, że trafiłam na tak fantastyczny zespół, który potrafi zmotywować, urozmaicić lekcję i zachęcić do nauki. Sprawić by przełamać opór do mówienia, krok po kroku stawać się pewniejszym i wciąż się rozwijać. Dziękuje i serdecznie polecam!”

Donata Kosmenda

“Zajęcia w Piece of Cake są pierwszej klasy, zdecydowania warte swojej ceny. Świetnie pomagają przełamać opór przed aktywnym używaniem języka i stworzyć dobre nawyki (m. in. w mówieniu, z którym przez całą edukację szkolną miałem największy problem). Zajęcia z intensywnej immersji były przeprowadzone w małym gronie, co sprawiło, że poziom był świetnie dostosowany do grupy, a przyjazna atmosfera pozwoliła wyluzować i uczyć się języka bez niepotrzebnego spięcia, za to w bardzo przyjemny sposób. Zdecydowanie polecam.”

Gustaw Tański

“Nauka języka z Piece of cake to bułka z masłem. Bezstresowo, energicznie, interaktywnie. ”

Maciej Kubica

aplikant radcowski

“Bardzo ciekawe i zróżnicowane zajęcia, dopasowane do potrzeb i umiejętności. Duża wiedza merytoryczna i doświadczenie pozwala bardzo szybko zauważyć postępy. Dodatkowo miła atmosfera sprzyja nauce ;)”

Karolina Wokurka