Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4 – 15 lat na zajęcia z matematyki prowadzone metodą EZO – Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz!

Dla kogo zajęcia EZO?

Zajęcia z matematyki EZO są doskonałą propozycją dla dzieci uzdolnionych jak i wymagających dodatkowego wsparcia.
Wszystkie dzieci realizują ten sam materiał, ale dobierane są odpowiednio w grupy, tak aby ich tempo pracy oraz umiejętności były na podobnym poziomie w obrębie jednej grupy. Praca w dobrze dobranych grupach daje ogromne możliwości rozwoju każdego dziecka, rozwoju, który jest nieosiągalny podczas zajęć indywidualnych czy szkolnych.

Program podzielony został na 4 filary nauczania.

Pierwszy - CZAS ODKRYWANIA

Przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych (4-6 lat). Tutaj nauka odbywa się poprzez zabawę i odpowiednio dobrane gry. Program bogaty jest w różne matematyczne doświadczenia, które skłaniają dzieci do samodzielnego wyciągania wniosków,  dochodzenia do prawidłowości rządzących w świecie matematyki.

Dzieci uczą się poprzez podejmowanie licznych aktywności, podczas zajęć towarzyszy im pacynka Kotka EZO, która jest doskonałym uzupełnieniem programu. 
Matematyka to nie tylko liczby i rachowanie. Z przedszkolakami w EZO tworzymy tabele częstości, szacujemy, ważymy i mierzymy różne przedmioty za pomocą niestandardowych jednostek miary i wagi. Tworzymy osie liczbowe, liczymy wielokrotnościami liczb jako wstęp do mnożenia, konstruujemy własną wagę, zegar. Pojawiają się różne figury - między innymi cała rodzina czworokątów. Dzieci poznają również bryły i ich własności. Bawią się w sklep, poznają pieniądze, uczą się wydawać resztę, poznają rytmy i budują wzory.

Zajęcia są tak skonstruowane, aby słuchowiec, wzrokowiec i kinestetyk mógł uczyć się zgodnie z własnymi możliwościami. 
Pracujemy na bardzo dużej liczbie pomocy edukacyjnych, zajęcia są różnorodne (dzieci obserwują, manipulują pomocami, ruszają się np. skacząc po podłogowej osi liczbowej, uczą się działać w grupie, zapoznają się z grami, poznają smak zwycięstwa i uczą się przegrywać – jako niezbędny element w dalszej edukacji matematycznej).

Matematyka EZO dla przedszkolaków to doskonały wstęp do edukacji szkolnej. 

BUDUJEMY FUNDAMENTY

Program przeznaczony dla uczniów z 1-3 klasy SP. Są to 3 roczne poziomy. Zabawa zamienia się w eksperymentowanie mające na celu naukę SAMODZIELNOŚCI. Program bogaty jest w matematyczne gry. Zdecydowanie wykracza poza szkolną podstawę programową.
Dzieci uczą się nieszablonowego myślenia, podejmują liczbę próby dojścia do wyniku, dyskutują, korzystają z wielu pomocy edukacyjnych. Zajęcia urozmaicone są różnymi ciekawostkami ze świata matematyki, są bardzo ciekawe i stawiają wyzwania na miarę możliwości ucznia. Dzieci zdolne nie nudzą się, dzieci potrzebujące większego wsparcia są zadbane, pracują we własnym tempie i z czasem matematyka staje się ich mocną stroną.  
Uczestniczenie w zajęciach z matematyki EZO to doskonały start w 4 klasę SP.

MOZOLNA PRACA

Program został tak nazwany z lekkim przymrużeniem oka, jednak doskonale trafia w proces nauczania dzieci z klas 4 -6. Tutaj skupiamy się mocno na podstawie programowej z małym rozszerzeniem. Ale to co nas wyróżnia i pozwala naszym uczniom osiągnąć dobre oceny to realizowanie tematów wcześniej niż w szkole. Dzięki temu nasi uczniowie są pewniejsi siebie na lekcjach szkolnych, więcej się na nich uczą, ponieważ z omawianym tematem zetknęli się drugi raz. 
Na zajęciach mocno skupiamy się na prawidłowym zapisie działań oraz prawidłowym rozwiązaniu zadań tekstowych. Program bogaty jest w matematyczne gry, dzięki którym uczniowie w atmosferze zabawy wykonują mnóstwo operacji i działań matematycznych.

ZBIERANIE PLONÓW

To dwa roczne poziomy przeznaczone dla uczniów z 7 i 8 klasy. Mają na celu przygotować młodego człowieka nie tylko do egzaminu kończącego 8 klasę ale również do liceum czy technikum.

Program jest bardzo ambitny, wymagający dużej pracy i zaangażowania ucznia podczas zajęć i w domu, jednocześnie uczący SAMODZIELNEGO uczenia się, prawidłowego korzystania z własnych notatek, prawidłowego rozwiązywania zadań tekstowych. 
Więcej informacji można uzyskać na stronie https://centrumpasja.pl/ lub dzwoniąc pod numer: 791 001 565.

Zapisuję się!

Zachęcamy do zapisania się na kurs językowy drogą on-line wystarczy wypełnić formularz. Nasz sekretariat skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe

Zapisy Online

Zobacz inne kursy językowe

Wydarzenia

 • Współpraca z przedszkolami

  Więcej

   

 • Mamy już 10 lat!

  Więcej

 • Komunikacja. Współpraca. Wzajemne zrozumienie.

  Więcej

 • Pierwsze lekcje z DIY Books!

  Więcej

 • Pierwsze eksperymenty w tym roku za nami!

  Więcej

 • Program Front Runners

  Więcej

 • Ahead of the Pack w Centrum Edukacyjne z Pasją

  Więcej

 • Nowości w Piece of Cake – Raport Postępów

  Więcej

 • Ahead of the Pack

  Więcej

 • DIY BOOKS - rewolucyjne podręczniki w Piece of Cake

  Więcej

 • Pocztówka z wakacji!

  Więcej

 • Magnet experiment – Ahead of the Pack no. 6

  Więcej

 • ciekawość – działanie – Ahead of the Pack no. 5

  Więcej

 • Od cytryn do planu na biznes! – True-life Tales no. 3

  Więcej

 • Rezultaty Ahead of the Pack!

  Więcej

 • Cebula ma warstwy, ogry mają warstwy i Ziemia też ma warstwy! – Ahead of the Pack no. 3

  Więcej

 • Osiągnięcia naszych uczniów – True-life Tales no. 2

  Więcej

 • Likeable insects and dreadful ones – Ahead of the Pack no. 2

  Więcej

 • Is sun exposure healthy for humans? - Ahead of the Pack no. 1

  Więcej

 • akcja-reakcja

  Więcej

 • Children’s Day!

  Więcej

“Świetne zajęcia indywidualne dla dzieci, córka zrobiła postępy, chętnie uczestniczy w lekcjach. Polecam!”

Ewa Mróz

“W pełni profesjonalne podejście do klienta, elastyczność i bardzo dobra lektorka. Moja córka uczy się już 2 lata i postępy w nauce są spektakularne! Chętnie uczestniczy w zajeciach i bardzo lubi stosowane metody nauczania. Polecam!”

Kasia Szymańska - Kapiczowska

“Ta szkoła ma wszystko! Wspaniałą kadrę, wartości, zaangażowanie :) Dla mnie nie ma lepszej zarówno jeśli chodzi o dzieci jak i dorosłych. Na zajęciach super atmosfera. Szczerze polecam każdemu- lepszej szkoły i lektorów nie znajdziecie.”

Katarzyna Żurek

“Dzięki Pani Ani mój syn pokochał język angielski i zawsze z utęsknieniem czekał na lekcje. Jestem pod wrażeniem jego postępów i metod nauczania w tej szkoły. Cieszę się że jesteśmy z Wami iiiiii na pewno zostaniemy :) Pomysłowość, kreatywność, ekspresja dobra energia... same superlatywy.”

Dorota Sztura

“Dzieci bardzo lubią zajęcia a rodzice efekty. Jesteśmy zachwyceni poziomem, elastycznością, doborem tematów/słownictwa, sposobem przekazu, poprawną wymowę z odpowiednim akcentem. Naprawdę miło się słucha jak dzieci uczestniczą w takich lekcjach! Skutkiem ubocznym jest świetny wynik w szkole bez dodatkowej nauki. Na pewno będziemy kontynuować naukę w tej szkole od września! POLECAM!”

Sylwia Wemberger

“krótko i na temat: moje dzieci uczą się od kilku lat, a dopiero z piece of cake poczułam różnicę. Moje dzieci zrobiły geometryczny postęp, córka pokochała angielski, nie boi się mówić w tym języku, zna idiomy których ja nie znam a nieźle sobie radzę z językiem:) dzieci nawzajem się sprawdzają kto wie więcej. Polecam piece of cake, perfect value for money:)”

borox woriot32

“W Piece of Cake uczyłam się najpierw ja, a od kilku lat uczy się tam trójka moich dzieci. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Lektorzy są profesjonalistami ze świetnym podejściem do uczniów. Poważnie i sumiennie podchodzą do swojej pracy, na bieżąco informują rodziców o postępach/problemach dzieci. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, na wysokim poziomie merytorycznym, ale dostosowanym do wieku, potrzeb i możliwości kursantów. Dzięki tej szkole moje dzieci w końcu polubiły angielski. Z przyjemnością uczestniczą w lekcjach i - co najważniejsze - robią zauważalne postępy.”

Justyna Hachoł

“Moja córka bez stresu i z radością uczęszcza na lekcje do Pani Ani. Nauka języka angielskiego podana w ciekawy i użyteczny sposób. Uczy się języka codziennego, a nie archaicznych zwrotów :) Dziękuję”

Magdalena Pachucy