Piece Of Cake - Logo

Jak osoba dorosła może nauczyć się angielskiego?

Języka angielskiego można nauczyć się, jeżeli tylko jest się wystarczająco zmotywowanym. Oznacza to regularny udział w szkoleniach językowych i pracę własną pomiędzy zajęciami. Praca własna może być klasyczną powtórką materiału w domu, ale także podejmowaniem prób rozmów po angielsku w realnym świecie, który staje się coraz bardziej globalny i daje mnóstwo możliwości wdrożenia teorii w praktyce. Na początek ustawmy angielski jako domyślny język obsługi urządzeń domowych, w tym komputera czy telefonu, z których korzystamy na co dzień. Wymusi to konieczność samodzielnego tłumaczenia wyrazów i zwrotów, które z czasem zakodują się na trwałe w pamięci.

Jak szybko nauczyć się języka angielskiego?

Zatrzymanie się na kilka minut dziennie przed lustrem i mówienie do siebie na głos w języku obcym daje świetne efekty, dodaje odwagi i zwiększa płynność mowy. Starajmy się przy tym wykorzystywać jak najwięcej zwrotów, których uczymy się na bieżąco podczas szkoleń językowych. Dodatkowo uczmy się przez skojarzenia w każdym możliwym momencie. Na przykład podczas robienia zakupów. W każdym sklepie znajdziemy opakowania produktów z napisami po angielsku - toothpaste, baking powder, chocolate bar i wiele innych. Starajmy się od razu tworzyć w głowie nawet krótkie, ale pełne zdania z tymi wyrazami. Małymi krokami, ale do przodu.

Jaki kurs języka angielskiego wybrać?

Zachęcamy do wyboru szkoleń językowych organizowanych w niewielkich, maksymalnie 6-osobowych grupach. Niewielkie grupy dają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, skłaniają do wzajemnych dyskusji i są niezwykle inspirujące. Skutecznie łamią wszelkie bariery w mówieniu i spontanicznym reagowaniu do rozmaite sytuacje. Prowadzimy także zajęcia indywidualne. Dla każdej grupy / osoby dopasowujemy tematykę szkolenia do bieżących potrzeb.

Ile kosztuje nauka angielskiego dla dzieci?

Cennik można znaleźć tutaj.

Ile kosztują lekcję angielskiego online?

Lekcja angielskiego online kosztuje od 70 zł do 185 zł w zależności od liczby osób w grupie.

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dorosłych?

Cena usług jest ustalana indywidualnie w zależności od liczby osób, liczby grup i wybranego języka.

Co składa się na cenę?

  • Zajęcia z doskonale wykwalifikowanymi nauczycielami
  • System e-learning: platformy LangLion, Teams, Canva, Linguahouse, ESLBrains, itp.
  • Dodatkowe materiały edukacyjne: DIY Books, artykuły plastyczne, materiały do eksperymentów
  • Autorskie programy nauczania: Front Runners, Ahead of the Pack, Ahead of the Pack Climate, Horses for Courses
  • Małe, odpowiednio dobrane grupy (max. 6 osób)
  • Indywidualne podejście do ucznia